טיפול לנשים רגישות
מעיין ביטון

מעיין ביטון

טיפול אנרגטי מרחוק

טיפול אנרגטי מנקה ומשחרר אותנו מכל אותם דברים המשפיעים עלינו באופן לא מודע ואותם לא ניתן לראות.
משקעים אנרגטיים של טראומות, גלגולים אחרים, יחסים מורכבים עם אנשים בסביבתנו, חוסר איזון במרכזי האנרגיה בגוף ועוד מעיבים עלינו ועל הגופים האנרגטיים שלנו. בטיפול אנרגטי ניתן לשחררם ולהביא לשינוי, התפתחות וצמיחה.

טיפול אנרגטי עוסק במספר תחומים: ראשית, ניקוי הגוף האנרגטי שלנו. אנו מסתובבים בעולם ו"נדבקים" אלינו כל מיני אנרגיות נמוכות  שאיננו צריכים אותן. אנרגיות נמוכות אלו עשויות לגרום לתשישות, עייפות, חולי, קושי בריכוז, חוסר חיוניות, חוסר שמחה והתלהבות. הניקוי מאפשר לשחרר את האנרגיות הללו. כמו כן, טראומות מחיים אלו ו/או גלגולים אחרים גם הן משאירות משקעים אותם ניתן לשחרר. בטיפול האנרגטי נוכל לעשות שחזור גלגולים ולשחרר משקעים שנותרו.

תחום נוסף בו עוסק טיפול אנרגטי, משקעים אנרגטיים ממערכות יחסים. כשחשים רגש עז כלפיי מישהו המלווה בניסיון להשפיע עליו או לשלוט עליו, הרגש הזה עשוי לשלוח כבלים או קשרים אנרגטיים אל האדם השני. כבלים אלו אינם רצויים, ובטיפול נשחרר וננתק אותם.

תחום נוסף נוגע לשינוי ושחרור של אמונות ופחדים. במקביל לתהליך הרגשי, התנהגותי ומחשבתי, שאנו עושים בפגישה, ניתן לשחרר פחדים ולשנות אמונות מהלא מודע, וממש "לתכנת" את המוח מחדש, בעזרת הטיפול האנרגטי.

בעוד הטיפול השיחתי מתבצע אל מול החלקים המודעים שלנו, טיפול אנרגטי מתבצע אל מול החלקים הלא מודעים. כך, יש לי גישה לאמונות ופחדים אשר מעכבים את התקדמות המטופל. בטיפול האנרגטי ניתן לשנות וממש "לחווט" מחדש, או "לתכנת" את המוח מחדש, כך שהאמונה תשתנה והפחד יתמוסס.

למדתי שיטות שונות של טיפול אנרגטי: שיטת רות ווב-קריל – שחרור קשרים אנרגטיים™תטא הילינג, תקשור, שחזור גלגולים, הילינג אינטואיטיבי ושיטות נוספות. אני משלבת בין השיטות על פי טובתו וצרכיו של המטופל.

טיפול אנרגטי יכול להתבצע ב-2 דרכים: במסגרת פגישה, או מרחוק. בעמוד זה אתמקד בטיפול מרחוק. טיפול אנרגטי

טיפול אנרגטי מרחוק

עם פנייתך, אבדוק בעזרת תקשור האם יש בינינו התאמה אנרגטית.
ההתאמה מראה שיש לי מה לתרום לך, ושהטיפול עשוי להיות מועיל עבורך. חוסר התאמה מראה שהטיפול שיש לי להציע לך לא מתאים לך. אינני יודעת למה, ואין זה מעיד שמשהו לא בסדר אצלך, אלא שפשוט טיפול אנרגטי מרחוק לא יתרום לך כרגע.

טיפול אנרגטי מרחוק, מותאם באופן אישי עבורך. בתקשור אני בודקת מתי יהיה הזמן הנכון ביותר לטיפול.
את ממשיכה ממשיך בשיגרת יומך, כאשר אני מטפלת בך על פי הזמן שנקבע.
בסיומו של כל טיפול אנרגטי מרחוק, אני שולחת לך מייל מסודר שמתאר את כל מה שעלה בטיפול: מסרים שעלו עבורך, וכן הפעולות שנעשו למענך (למשל: הילינג, שחזור גלגולים ועוד).
ניתן ואף מומלץ לשתף אותי בתגובה למייל ברגשות, תחושות ומחשבות שעלו אצלך לגביי הכתוב.

חשוב לציין שהטיפול האנרגטי מרחוק מתבצע בהתכתבות ואינו כולל שיחות טלפון או פרונטליות. אם לאחר הטיפול מתעורר אצל המטופל הרצון לשיחה, ניתן לקבוע פגישת טיפול רגשי – אנרגטי.

טיפול אנרגטי מרחוק, מתאים לילדים ומבוגרים בכל הגילאים.

עלות הטיפול 350 ש"ח (נכון לינואר 2019. ייתכנו שינויים בתעריף על אף הרשום כאן). לפעמים בסיום הטיפול, תהייה המלצה לטיפול נוסף בעוד תקופה מסוימת.

מה תהייה התוצאה של הטיפול?

אינני יכולה לחזות מראש מה תהייה תוצאת הטיפול, או כיצד תרגישי בתום הטיפול ומה ישתנה אצלך או בחייך. יש מטופלות שמרגישות מייד הקלה גדולה, ומרגישות שדברים השתנו באופן מיידי. יש מטופלות שלוקח להן יותר זמן לראות את תוצאותיו של טיפול אנרגטי מרחוק.
אני מתחייבת לתת את הטיפול הטוב ביותר שאני יכולה. אני תמיד מכוונת את הטיפול לטובתה העליונה של המטופלת, כך שנזק לא יכול לקרות.

להרשמה לניוזלטר מלאי את הטופס הבא

שתפו את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email