הסדנה כבר התקיימה, הודעה על הסדנה הבאה תצא בקרוב.

סדנה ביומן הויזואלי: מסר מהלב

היומן הויזואלי היא שיטה מיוחדת דרכה ניתן לבטא בצורה אינטואיטיבית וחופשית את מה שאנחנו מרגישות על ידי כתיבה וציור.

הביטוי החופשי יוצר מרחב של קבלה עצמית והתבוננות חומלת על מה שאנחנו מתמודדים איתו בחיינו, וכן טרנספורמציה – שינוי וריפוי עצמי של הנפש.

זה מאוד טבעי שלפעמים נרגיש שהעולם מציף אותנו. בחיים שלנו קורים הרבה דברים בבת אחת. לפעמים נרגיש שאין לנו זמן לשהות עם המחשבות שלנו, לאפשר לנו לעכל את מה שקורה.

היומן הויזואלי מאפשר לנו להקדיש זמן לעצמנו – לכתוב ולצייר בצורה חופשית, תוך קבלה של כל מה שיוצא, בלי "לדעת" לצייר – פשוט לאפשר לנו לעצור את העולם שבחוץ ולהיות עם עצמנו.

סדנת - "מסר מהלב"

זוהי סדנה חד פעמית למשך שעתיים וחצי. בסדנה אנחה מבור קצר למהו היומן הויזואלי. נתנסה בטכניקה אמנותית מיוחדת דרכה נוכל להתחבר ללב שלנו ולקבל ממנו מסר מחזק. נתנסה גם בטכניקות של יצירת דימוי ורקע.

הסדנה תתקיים ביום שישי ה 2/2 בין השעות 9:30 -12:00 
בהוד השרון.

מהות העבודה ביומן הויזואלי היא קבלה עצמית, והנאה מהתהליך, לא התמקדות בתוצר. יחד עם זאת, הטכניקות האמנותיות בהן נתנסה יעזרו גם למי שאין לה ניסיון או נטייה אמנותית ליצור יצירה ייחודית ועמוקה משל עצמה.

היצירה מתאימה לכל הרמות ואין צורך בידע אומנותי קודם. כן כדאי להגיע עם לב פתוח ומוכנות לגעת בחומר וברגש.

למי זה מתאים?

הפרטים הטכניים

ניפגש ב 2/2/24

בשעה 9:00 עד 11:30

בהוד השרון

נהייה קבוצה אינטימית של עד 10 משתתפות.

עלות ההשתפות בסדנה: 200 ש"ח בלבד.

מה מספרות המשתתפות?

מעיין ביטון

קצת עליי

נעים מאוד! אני מעיין ביטון, עו"ס קלינית (msw), מטפלת cbt ו- act ומטפלת אנרגטית בעזרת הילינג ותקשור. מטפלת בנשים רגישות, נשים הסובלות מחרדה ומתמודדות עם משברי חיים. מרצה ומנחה בנושאים טיפוליים וביומן הויזואלי.

לפני כ-5 שנים הכרתי במקרה את העולם של היומנים הויזואלים. הייתי בעיצומו של משבר אישי, ומצאתי ביומן חבר קשוב, תומך, שעזר לי לצלוח את המשבר. מאז "התמכרתי"… היומן הולך איתי לכל מקום, ועוזר לי לעבד ולהבין טוב יותר את עצמי ואת רגשותיי. היומן הוא לא רק מקום לפרוק בו, עבורי הוא מקום להתפתחות אישית וצמיחה. מאז המשכתי ללמוד סדנאות רבות לעבודה ביומן, ואף קורס מנחות ביומן הויזואלי אצל רקפת הדר.