חיבור וריפוי לילדה הפנימית - סדנה דיגיטלית

בסדנה הדיגיטלית נזהה את העמדות שמחזיקה הילדה הפנימית ומגבילות אותנו עד היום, ונלמד כיצד ניתן לשחרר ולרפא אותן על מנת שנוכל להסיר את המכשולים שעומדים בפנינו.

הילדה הפנימית שבתוכי, היא סך האמונות, המחשבות והרגשות שצברת כילדה, ומשפיעים עלייך עד היום – בעמדות שלך כלפיי עצמך, מה נוכל ומה לא נוכל לעשות ולהשיג בחיינו. כשהיינו ילדות אמרו לנו כל מיני דברים על עצמנו. למשל, ש"צריך" להיות ילדה טובה. למשל, שאני לא ממש יודעת לצייר, או שאני לא כל כך מוצלחת בחשבון ועדיף שאתרכז במשהו אחר. הדברים האלו נשארו אצלנו והתקבעו כעמדות פנימית על עצמנו. מי אני? "אני זאת שמציירת מכוער וממש גרועה בחשבון" ככה תתאר הילדה הפנימית את עצמה.

אבל האם זה באמת נכון? האם אני רוצה להישאר עם העמדה הפנימית הזו? או שאולי היא כבר לא משרתת אותי?
בסדנה הדיגיטלית הזאת נעסוק בזיהוי עמדות פנימיות שלמדנו אותן בילדות, ונלמד כיצד לשחרר אותן ולהביא להן ריפוי.

זוהי סדנה דיגיטלית כתובה ומוקלטת. לאחר התשלום, ישלח אלייך במייל קובץ PDF הכולל בתוכו את כל תכני הקורס: הטקסט המלא של הקורס, סרטונים, מדיטציות ודפי עבודה. הקובץ הינו לשימוש עצמי ועם קבלת הקובץ הינך מתחייבת לא להעבירו לאחרים.

מבנה הסדנה:

הסדנה תתחיל בהסבר קצר על מה הן עמדות פנימיות ואיך הן נוצרות.
לאחר מכן, יהיה סשן של דמיון מודרך בו נפגוש את הילדה הפנימית שלנו ונזהה אלו עמדות פנימיות היא מחזיקה שכבר לא מתאימות לנו. אנחנו נשחרר את העמדה הזאת ונבין למה ואיך היא כבר לא רלוונטית, ונחליף אותה בעמדה אחרת שיותר מקדמת אותנו.
הסדנה כוללת גם חוברת עבודה אותה תמלאי יחד איתי במהלך השיעור.
משך זמן משוער להשלמת הסדנה: כשעה.

בונוס: כל משתתפת תקבל במתנה גם שיעור בונוס העוסק באפירמציות ושימוש בהן ביומיום לחיזוק עצמי!

עלות השיעור כולל הבונוס: 120 ש"ח.

איך מקבלים את הסדנה?

לחצי על הכפתור למעבר לעמוד התשלום. מייד לאחר התשלום תעברי לעמוד ממנו תוכלי להוריד את הקובץ.
בנוסף, תוך זמן קצר (עד 2 ימי עסקים) תקבלי את הסדנה גם למייל שלך. 🙂

מה אמרו על הסדנה?

"עברתי כבר תהליכים שונים גם בהקשר לילדה הפנימית. הייתי סקפטית לגביי כמה אוכל להיכנס לעומק בסדנה מוקלטת אבל הסתקרנתי ורציתי לנסות. להפתעתי, מיד כשהתחלתי להקשיב לתכנים הרגשתי שדווקא העבודה בזמן המתאים לי, בשקט של המרחב הפרטי שלי, עוזרת לי להיכנס לנושא הרגיש הזה יותר בקלות. המדיטציה שהנחית בקולך הנעים והמרגיע לקחה אותי לעומקים חדשים. דפי העבודה עזרו לי לעבד את התהליך הפנימי ולהנכיח אותו במציאות. תודה לך!" נועה מ.

הילדה הפנימית