• 0545880203
  • biton.maayan@gmail.com
  • הוד השרון
סדנה לנשים רגישות
מעיין ביטון

מעיין ביטון

סדנה קבוצתית: להפוך את הרגישות למתנה

אמרו לך שאת רגישה מדי? שאת לא צריכה לקחת ללב? את מרגישה שלפעמים העולם מציף אותך יותר מדי? יכול להיות שאת אישה רגישה, וזה לא דבר רע בכלל! זה יכול להיות דבר נפלא, אם רק תדעי מה לעשות עם זה. ממפגש יומיומי עם מאות ואלפי נשים רגישות, בקליניקה וברשת האינטרנט, הרגשתי דחיפות להפוך את הידע הרב שצברתי בעבודתי ובלימודיי לסדנה לנשים רגישות על מנת שידעו מהי הרגישות וכיצד להפוך אותה לכוח בחייהן.

אישה רגישה

הסדנה הינה תהליך רגשי קבוצתי בן 6 מפגשים.
בסדנה נשלב בין ידע מעולם הפסיכולוגיה החיובית, המיינדפולנס והטיפול הקוגניטיבי- התנהגותי, לבין התנסות חוויתית ותהליכי עומק של כל אחת עם עצמה, וביחד עם הקבוצה. המפגשים חוויתיים, וכוללים תרגילים שונים כגון דמיון מודרך, יצירה מונחית, תרגילי כתיבה והתבוננות פנימית ועוד.

מטרת המפגשים להבין בצורה עמוקה מהי רגישות גבוהה, מה חווה אישה רגישה, ולרכוש התנסויות, מיומנויות וכלים שיעזרו לך להתמודד עם הרגישות בחיי היומיום ולהפוך אותה מנטל למתנה, מקושי – לכוח.

במפגשים ניגע בנושאים הבאים: מהי רגישות גבוהה וכיצד מתמודדים איתה, חוסן נפשי, מיינדפולנס, קבלה וחמלה עצמית, ויסות רגשי, הרחבת המיכל הפנימי, זיהוי דפוסי חשיבה שמעכבים אותי ודרכים לשחרר אותם. הכלים והתרגילים שנלמד ונחווה מיועדים לעבודה רגשית מעמיקה.

כמה צריך לשתף בקבוצה? הסדנה תתקיים במפגש וידאו בזום. הפורמט הזה מאפשר לכל אחת להיות בפרטיות של החדר הפרטי שלה, לתרגל בעצמה מול עצמה את התרגילים ולבחור כמה תרצה לשתף את הקבוצה, אם בכלל. מצד שני, המפגש הקבוצתי נותן חיזוק וכוח, תחושה של שותפות ולמידה מהמשתתפות האחרות. יש כאלה שנתרמות מלשתף במה שעלה להן בתרגילים, וזה מאפשר להן לעשות עיבוד נוסף למה שחוו. יש נשים שמעדיפות לא לשתף, או לשתף באופן מצומצם יותר. בתהליך הקבוצתי הכל מתקבל, הכל בסדר. בתור מנחת הקבוצה אני מכבדת כל אחת את פרטיותה ואת הגבולות שלה. אני קוראת לתהליכים כאלה "מסע של אחת בתוך קבוצה". כל אחת חווה את התהליך מול עצמה, אבל היא נמצאת בתוך קבוצה שמחזקת אותה ומלווה אותה בדרכה האישית.

רגישות גבוהה

מה צריך כדי להשתתף? כדאי להכין לקראת המפגשים מחברת שתלווה אותך בסדנה, בה תוכלי לכתוב דברים שתרצי לזכור וגם לעשות בתוכה את התרגילים של הסדנה. כמו כן, יש לארגן מראש כלי כתיבה, רצוי גם צבעים (טושים/צבעי ילדים, מה שיש בבית) ודפים ריקים נוספים. הכי חשוב למצוא חדר שקט בו תוכלי לשבת ללא הפרעה, ומכשיר עם מצלמה דרכו תוכלי להתחבר לזום, לראות אותי ואת הקבוצה, ואנחנו נוכל לראות אותך.

המפגשים יתקיימו בזום בימי שישי בשעה 10:00 בבוקר, בתאריכים הבאים:
16/10/2020, 30/10/20202, 13/11/2020, 27/11/20202, 11/12/2020, 25/12/2020

עלות: 900 ש"ח כולל מע"מ עבור הסדנה כולה. כדי להירשם ולשמור מקום בסדנה יש לשלם דמי הרשמה בסך 300 ש"ח, אלה יקוזזו מהסכום המלא. יש להסדיר את יתרת התשלום עד היום הראשון לסדנה. התשלום בכרטיס אשראי או ביט.

הקבוצה תיפתח עם מינימום 2 משתתפות, עד למקסימום של 10 משתתפות.

להרשמה, פני אליי בטלפון/ווטסאפ: 054-5880203 או במייל: biton.maayan@gmail.com

סדנה לנשים רגישות

פידבקים ממשתפות של סדנאות קודמות:

"מעיין היקרה, בתקופה קשה שעברתי המפגשים איתך היו תזכורת עבורי כמה חשוב לתחזק את הקשיבות והחמלה לעצמנו."

"הסדנה הייתה מצוינת. ההסברים שלך ברורים מאוד והדוגמאות ממחישות ויפות. עברו רק 2 מפגשים ראשונים וכבר לקחתי הרבה לחיים שלי. זה חשוב לי במיוחד היות ואני סובלת מהתקפי חרדה ומתמודדת עם טראומה."

"כל כך שמחתי על ההזדמנות לעשות משהו בשביל עצמי… מעיין, נהניתי מאוד מהמפגשים. היה מרתק להקשיב לך, והתרגילים לימדו אותי המון על עצמי! ההתנסות תאפשר לי ליצור משהו אחר עם הרגישות שלי. תודה לך!"

נשים רגישות

מדיניות ביטולים: ניתן לבטל את ההשתתפות ולקבל החזר מלא עד שבועיים לפני המפגש הראשון.
ביטול משבועיים לפני המפגש הראשון ועד יום לפני המפגש השני – יוחזרו 600 ₪ (ללא דמי ההרשמה).
החל מהמפגש השני והלאה לא יינתן החזר כספי על ביטול השתתפות.

היעדרויות ממפגשים: הסדנה נערכת בזום במפגש חי "לייב" ומומלץ להגיע לכל המפגשים! יחד עם זאת, התוכן הפרונטלי של המפגש, ההנחיות והתרגילים שאני אנחה יוקלטו לטובת מי שבמקרה תיאלץ להיעדר ממפגש. השיתופים האישיים לא יוקלטו לצורך שמירה על הפרטיות של המשתתפות.

להרשמה לעדכונים מלאי את הטופס הבא

שתפו את הפוסט

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email