fbpx
איך להתמודד כשהכל מטלטל מסביב? איך להתגבר על משברים בחיים
מעיין ביטון

מעיין ביטון

טיפול רגשי – אנרגטי

אשמח לענות בעמוד זה על שאלות שאני מקבלת בדרך כלל ממי שפונה עבור טיפול רגשי – אנרגטי.

באילו מקרים את מטפלת?

אני מטפלת במבוגרים מגיל 18 ועד בכלל.
אני עוזרת לאנשים להתמודד עם הסיטואציות הבאות:

♦ כל הקשור לויסות רגשי, כלומר, היכולת שלי להפחית או להעצים רגש מסוים. כולל דיכאוןחרדה, מצבי רוח משתנים, התפרצויות זעם או התפרצויות כעס ועוד.

♦ מי שמעוניין לעשות שינוי בדפוסי ההתנהגות או החשיבה שלו. לדוגמה, תחושה של חוסר שליטה עצמית והגעה להתפרצויות כעס. דוגמה נוספת, מי שמעוניין במשהו שחשוב לו מאוד (כמו זוגיות או הגשמה עצמית בעבודה) אבל מרגיש שיש משהו שעוצר בעדו מלהגיע לזה.

♦ מי שמרגיש שהוא סובל או לא מרוצה מחייו מכל סיבה שהיא.

♦ מי שמעוניין ליצור שינוי במערכות יחסים בחייו. לדוגמא, קשר מותח וקשה עם בן זוג לשעבר לאחר גירושין, קשר מורכב עם אחד או יותר מהילדים, קושי מול מנהלים בעבודה.

אני מגיעה מגישה של טיפול התנהגותי קוגניטיבי. גישה זו גורסת כי אנו נותנים פרשנות מחשבתית לאירועים הקורים סביבנו, ומתוך פרשנות זו אנו מרגישים מה שאנחנו מרגישים ומתנהגים ומגיבים בדרך בה אנו מגיבים.
אם אתם מרגישים שאתם רוצים לעשות שינוי בתגובות ו/או ברגשות שלכם, הגעתם לכתובת הנכונה.

מה קורה בקליניקה כשניפגש?

בטיפול במבוגרים בדר"כ משוחחים. ניתן לשלב בטיפול גם אמצעים אחרים כגון: ציור אינטואיטיבי, דמיון מודרך, טיפול אנרגטי ועוד. השילוב של אמצעים נוספים פרט לשיחה, תלוי בכם ובמידה בה אתם מרגישים נוח עם אמצעים אלו ומעוניינים בשילובם בטיפול.

היות ואני מאמינה כי השינוי האמיתי מתרחש בחיי היומיום, ולא בפגישה אחת בשבוע, יתכן ואבקש מכם בסוף הפגישה להכין משימה כלשהי במהלך השבוע, עד לפגישתנו הבאה. משימה כזו יכולה להיות לכתוב או לשים לב למחשבות מסוימות שעולות לכם בראש במהלך השבוע, או לעקוב אחר אירועים מסוימים, כמובן תלוי במטרת הטיפול הרגשי.

מה זה טיפול אנרגטי ואיך זה משתלב בטיפול רגשי?

השילוב הייחודי שלי הוא בין הטיפול הרגשי, המאפשר להביא לשינוי בדפוסי החשיבה ושיפור מיומנויות רגשיות, לבין הטיפול האנרגטי, אשר מגיע למקומות הלא מודעים של המטופל. זה מביא לתהליך שלם יותר, לעיתים קרובות גם מהיר יותר, הנושא פירות לאורך זמן.

הטיפול האנרגטי עוסק במספר תחומים: ראשית, ניקוי הגוף האנרגטי שלנו. אנו מסתובבים בעולם ו"נדבקים" אלינו כל מיני אנרגיות נמוכות  שאיננו צריכים אותן. אנרגיות נמוכות אלו עשויות לגרום לתשישות, עייפות, חולי, קושי בריכוז, חוסר חיוניות, חוסר שמחה והתלהבות. הניקוי מאפשר לשחרר את האנרגיות הללו. כמו כן, טראומות מחיים אלו ו/או גלגולים אחרים גם הן משאירות משקעים אותם ניתן לשחרר. בטיפול האנרגטי נוכל לעשות שחזור גלגולים ולשחרר משקעים שנותרו.

תחום נוסף בו עוסק הטיפול האנרגטי, משקעים אנרגטיים ממערכות יחסים. כשחשים רגש עז כלפיי מישהו המלווה בניסיון להשפיע עליו או לשלוט עליו, הרגש הזה עשוי לשלוח כבלים או קשרים אנרגטיים אל האדם השני. כבלים אלו אינם רצויים, ובטיפול נשחרר וננתק אותם.

תחום נוסף נוגע לשינוי ושחרור של אמונות ופחדים. במקביל לתהליך הרגשי, התנהגותי ומחשבתי, שאנו עושים בפגישה, ניתן לשחרר פחדים ולשנות אמונות מהלא מודע, וממש "לתכנת" את המוח מחדש, בעזרת הטיפול האנרגטי.

כמו כן אני מתייחסת בטיפול לאלמנטים רוחניים בחיינו – כיצד להיכנס לתדר גבוה ונעים יותר, כיצד להגן על עצמנו מהשפעות שליליות, ואך להפוך להיות המרפא של עצמך.

מה מסמיך אותך להיות מטפלת עבור טיפול רגשי?

אני עובדת סוציאלית קלינית, MSW. בעלת תואר ראשון בעבודה סוציאלית ותואר שני בעבודה סוציאלית קלינית בהתמחות בטיפול התנהגותי קוגניטיבי.

ההכשרה שלי הינה מקיפה, וכוללת שעות רבות של הכשרה מעשית תחת הדרכה בטיפול, וכמו כן לימודים קליניים נרחבים של פסיכותרפיה, פסיכולוגיה, פסיכופתולוגיה, התפתחות הילד ועוד.
עבדתי כעשור במגזר הציבורי כמטפלת לילדים נוער ומבוגרים הסובלים ממצוקות וקשיים שונים וכאלו שעברו טראומות ומשברים קשים. למדתי ואני ממשיכה להשתלם וללמוד שיטות טיפול שונות, הן לטיפול רגשי והן לטיפול אנרגטי. פירוט אודות הכשרתי תוכלו לקרוא בעמוד אודותיי.

איפה הטיפול מתקיים?

הקליניקה שלי נמצאת בהוד השרון. מגיעים אליי לטיפול מכל אזור המרכז והשרון.
ניתן לקיים את הטיפול גם בשיחת וידאו, מכל מקום בו אתם נמצאים בארץ ובעולם.
טיפול אנרגטי ניתן לבצע גם מרחוק, ללא נוכחותכם.

כמה עולה טיפול?

פגישה טיפולית אורכה כ-50 דקות ועולה 350 ש"ח – נכון לחודש יוני 2020. (ייתכנו שינויים ועדכונים בתעריף המצוין בעמוד זה, גם אם באתר התעריף לא השתנה).
עלות של טיפול אנרגטי מרחוק, שלא במסגרת של פגישה, הוא 380 ש"ח נכון לחודש יוני 2020. (ייתכנו שינויים ועדכונים בתעריף המצוין בעמוד זה, גם אם באתר התעריף לא השתנה).

יצירת קשר

מעוניינים לקבל פרטים נוספים לקראת התחלת תהליך טיפולי איתי? מלאו את הטופס.

 

להרשמה לניוזלטר מלאו את הטופס הבא

שתפו את הפוסט

דילוג לתוכן