מעיין ביטון

לעולם לא אשכח את אחת הנשים הראשונות שטיפלתי בה מיד עם סיום לימודיי. היא עברה אסון קשה במשפחתה, והתקשתה לנווט בין ניהול חיי שיגרה רגילים, לבין ההורות לילדיה, וההתמודדות היומיומית עם הקשיים הרגשיים אותם היא חווה. 

היא הרגישה שהיא קורסת, הרגישה עייפה כל היום, נהגה לסבול מחרדות ומהתפרצויות זעם על ילדיה. היא פחדה שהמצב לעולם לא ישתנה, והרגישה שאין לה שום תקווה. חברה קרובה המליצה לה לפנות אליי, וכך עשתה.

לאחר תהליך טיפולי ממוקד ולא ארוך, האישה החלה להרגיש טוב יותר. יכולת הריכוז שלה בעבודה השתפרה, והתפרצויות הזעם שלה כלפיי ילדיה הלכו ופחתו. אף מעבר לכך – לאחר הטיפול הדחוף בקשיים, ובזכות זה שפינתה לעצמה מקום, היה מקום לשוחח גם על אספקטים אחרים בחייה שנראו בעיניה פחות דחופים: כגון זוגיות, פינוי זמן לעצמה בחיי היומיום שלה, מציאת מקורות תמיכה וכוח. היא התחילה להרגיש שיפור רב בכל תחומי חייה. יום אחד היא אמרה לי – המציאות לא השתנתה, האסון עדיין קרה, אבל אני השתניתי.
היום יש לי כוח. למדתי בטיפול למצוא את הכוחות שלי ואת היכולת שלי להתמודד.

האישה הזו נתנה לי השראה להמשיך ללמוד ולהתמחות בתחום הטיפול הרגשי.
הייחוד שלי כמטפלת, הוא בכך שאני משלבת בין הטיפול הקונבנציולי, בגישת הטיפול ההתנהגותי קוגניטיבי, לבין תקשור וטיפול אנרגטי. השילוב הייחודי הזה עוזר לי לראות אותך בשלמותך ולסייע לך להגיע לשינוי המיוחל ולקדם לשינוי וריפוי.

הכשרה וניסיון מקצועי:

במקצועי אני עובדת סוציאלית קלינית, MSW, בוגרת תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית קלינית בהתמחות בטיפול התנהגותי קוגניטיבי. אני כיום בעלת קליניקה של טיפול רגשי בהוד השרון.
עבדתי בפנימיות, שירותי אומנה, וביחידה לקידום נוער בהם רכשתי ניסיון רב בטיפול בילדים, נוער ומבוגרים עם קשיים רגשיים והתנהגותיים, הנחיתי צוותים, הורים, וקבוצות טיפוליות.
בתחום הטיפול הרגשי התמחיתי בטיפול CBT, והשתלמתי בשיטות טיפול שונות כגון: פסיכולוגיה חיובית, הגישה המוטיבציונית, שימוש בקלפים טיפולים, טיפול רגיש מגדר והתערבות בשעת משבר.
למדתי שיטות טיפול אנרגטיות שונות כגון רייקי, שיטת רות ווב קריל לשחרור קשרים אנרגטיים (TM)תטא הילינג, ריפוי אינטואיטיבי ועוד, אותן אני משלבת בטיפול הרגשי או בטיפול בפניי עצמו, פרונטלי – בפגישה (בקליניקה או בשיחת וידאו) יחד עם המטופל, או בטיפול מרחוק. האני מאמין המקצועי שלי הוא שאשת טיפול תמיד צריכה ללמוד עוד ולהתפתח.

כיום אני בעלת קליניקה של טיפול רגשי עבור מבוגרים בהוד השרון בה אני מטפלת בנשים רגישות, נשים הסובלות מחרדה ומתמודדות עם משברי חיים. כמו כן אני מנחה תהליכים רגשיים ביומן הויזואלי.

מעיין ביטון טיפול אנרגטי