מרחב נשימה קורס אונליין
מעיין ביטון

מעיין ביטון

מרחב נשימה – קורס אונליין להחזרת השקט לעצמך

רוצה לעצור ולהתחבר חזרה לעצמך?

מרחב נשימה היא סדרה של 8 שיעורים הכוללים בתוכם תרגילים ומסרים להתבוננות עצמית. הם אינם דורשים זמן רב מהיום שלך, ואת תמיד יכולה לחזור ולעשות אותם שוב מתי שתרצי.

נדמה את עצמנו כגינה. לגינה יש מחזוריות מסוימת, סתיו, חורף, אביב וקיץ. תנודות של פריחה, אך גם השלה של מה שישן לטובת החדש. תקופות של תרדמת, ותקופות של בשילת פירות חדשים. גינה דורשת תחזוקה: ניכוש עשבים, דישון, השקייה. כך גם אנחנו זקוקות לתחזוקה וטיפוח תמידי. כך גם לנו יש תקופות בהן קל לנו יותר, טוב לנו אנו מלאות ברעיונות ונהנות ממה שאנחנו עושות. ותקופות בהן נרצה להיות יותר לעצמנו, נרצה להשיל מעצמנו דברים שכבר לא עובדים בשבילנו.

מטרת התוכנית היא לבנות עבורך סל כלים להתמודדות עם האינטנסיביות היומיומית. לנקות ולהוציא את מה שאינך זקוקה לו, ולדשן להשקות ולחזק את מה שאת כן רוצה שיצמח ויפרח. לאפשר לך תרגול קבוע של חיבור לעצמך והתבוננות בנקודות שונות של החיים. כך תוכלי ליצור לעצמך מרחב ומקום לנשום ולקבל לתוכך אנרגיה חדשה ורעננה.

תוכנית מרחב נשימה הינה תוכנית אונליין כתובה ומוקלטת. לאחר התשלום, ישלח אלייך במייל קובץ PDF הכולל בתוכו את כל תכני הקורס: הטקסט המלא של הקורס, סרטונים, מדיטציות וטפסים. הקובץ הינו לשימוש עצמי והינך מתחייבת לא להעבירו לאחרים.

התכנית מחולקת ל- 8 שיעורים: אחד לכל אחד מהמרכזים האנרגטיים של האדם ושיעור נוסף לסיכום התהליך. בכל שיעור נעסוק באותו מרכז אנרגטי, נבין מהו, יהיה תרגיל עבורך ליישום הנושא (מדיטציה מוקלטת, התבוננות פנימית, כתיבה), וכן צבע המשויך לנושא בו עוסק השיעור על מנת להנכיח את נושא השיעור בחיי היומיום. הזמן הממוצע לשיעור הוא כ: 15-20 דקות.

בונוס: כל משתתפת תקבל במתנה גם שיעור בונוס העוסק באפירמציות ושימוש בהן ביומיום לחיזוק עצמי!

עלות השיעור כולל הבונוס: 110 שקלים בלבד.

איך משתתפים?

שלחי לי לווטסאפ או למייל שאת מעוניינת לרכוש את הקורס "מרחב נשימה". אני אשלח לך לינק לתשלום ע"ס 110 שקלים.
עם התשלום, תקבלי למייל שלך את הקורס 🙂

שתפו את הפוסט

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email