הילדה הפנימית
מעיין ביטון

מעיין ביטון

חיבור וריפוי לילדה הפנימית – שיעור אונליין

בשיעור זה נזהה את העמדות שמחזיקה הילדה הפנימית ומגבילות אותנו עד היום, ונלמד כיצד ניתן לשחרר ולרפא אותן על מנת שנוכל להסיר את המכשולים שעומדים בפנינו.

הילדה הפנימית שבתוכי, היא סך האמונות, המחשבות והרגשות שצברת כילדה, ומשפיעים עלייך עד היום – בעמדות שלך כלפיי עצמך, מה נוכל ומה את לא נוכל לעשות ולהשיג בחיינו. כשהיינו ילדות אמרו לנו כל מיני דברים על עצמנו. למשל, ש"צריך" להיות ילדה טובה. למשל, שאני לא ממש יודעת לצייר, או שאני לא כל כך מוצלחת בחשבון ועדיף שאתרכז במשהו אחר. הדברים האלו נשארו אצלנו והתקבעו כעמדות פנימית על עצמנו. מי אני? "אני זאת שמציירת מכוער וממש גרועה בחשבון" ככה תתאר הילדה הפנימית את עצמה.

אבל האם זה באמת נכון? האם אני רוצה להישאר עם העמדה הפנימית הזו? או שאולי היא כבר לא משרתת אותי?
במיני קורס הזה, נעסוק בזיהוי עמדות פנימיות שלמדנו אותן בילדות, ונלמד כיצד לשחרר אותן ולהביא להן ריפוי.

זהו שיעור אונליין כתוב ומוקלט. לאחר התשלום, ישלח אלייך במייל קובץ PDF הכולל בתוכו את כל תכני הקורס: הטקסט המלא של הקורס, סרטונים, מדיטציות וטפסים. הקובץ הינו לשימוש עצמי והינך מתחייבת לא להעבירו לאחרים.

מבנה השיעור:

השיעור יתחיל בהסבר קצר על מה הן עמדות פנימיות ואיך הן נוצרות.
לאחר מכן, יהיה סשן של דמיון מודרך בו נפגוש את הילדה הפנימית שלנו ונזהה אלו עמדות פנימיות היא מחזיקה שכבר לא מתאימות לנו. אנחנו נשחרר את העמדה הזאת ונבין למה ואיך היא כבר לא רלוונטית, ונחליף אותה בעמדה אחרת שיותר מקדמת אותנו.
השיעור כולל גם חוברת עבודה אותה תמלאי יחד איתי במהלך השיעור.

בונוס: כל משתתפת תקבל במתנה גם שיעור בונוס העוסק באפירמציות ושימוש בהן ביומיום לחיזוק עצמי!

עלות השיעור כולל הבונוס: 60 שקלים בלבד.

איך משתתפים?

שלחי לי לווטסאפ או למייל שאת מעוניינת לרכוש את השיעור "חיבור וריפוי הילדה הפנימית". אני אשלח לך לינק לתשלום ע"ס 60 שקלים.
עם התשלום, תקבלי למייל שלך את הקורס 🙂

שתפו את הפוסט

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email